Szanowni Klienci w zwiazku z zawieszeniem działalności, sklep HatHouse.pl wstrzymuje sprzedaż do odwołania.

Tutaj podpowiadamy Ci jak dobrać odpowiedni rozmiar kapelusza, czapki lub beretu.

W tym celu będziesz potrzebował zwykłego centymetra krawieckiego. Jeżeli go nie posiadasz wystarczający będzie sznurek i linijka.

Obwiń centymetr (lub sznurek) wokół głowy tak by przylegał ale nie uciskał twojej głowy. Powinieneś umieścić go kilka milimetrów nad uszami, w tym miejscu gdzie chcesz, by kapelusz, czapka lub beret opierał się o głowę. Odczytaj obwód bezpośrednio z centymetra. W przypadku zastosowania sznurka, odmierzoną jego długość przyłóż do linijki odczytując z niej obwód głowy.

Rozmiary kapeluszy, czapek i beretów podawane są w centymetrach lub przy użyciu symboli S (small), M (medium), L (large), XL (extra large). W tym przypadku możesz posłużyć się załączoną tabelą w celu określenia odpowiedniego rozmiaru.

Rozmiar

S

M

L

XL

cm

54-55

56-57

58-59

60-61

 

Pamiętaj, że w przypadku, gdy zamówiony przez Ciebie kapelusz, czapka lub beret nie będzie pasował możesz go zawsze wymienić na inny, w innym rozmiarze. Zanim dokonasz wymiany sprawdź dostępność produktu na stronie hathouse.pl. Sposób i warunki wymiany, zwrotów znajdziesz tutaj.

© 2017 HatHouse.pl all rights reserved Regulamin