Szanowni Klienci w zwiazku z zawieszeniem działalności, sklep HatHouse.pl wstrzymuje sprzedaż do odwołania.

Kapelusze, Czapki, Kaszkiety marki Stetson

Szukasz kapelusza, czapki dla siebie? Mamy go dla Ciebie!

Od 1865 roku Stetson jest symbolem heroizmu i amerykańskiej niezależności. Dziś Stetson pozostaje wierny tym amerykańskim wartościom robiąc jedne z najlepszych kapeluszy, czapek na świecie. Czy będzie to styl uliczny, młodzieżowy, czy klasyczny, produkty marki Stetson wyróżniają się na tle innych swoją jakością, wytrzymałością i stylem.

Od 1865 roku Stetson stale udowodnia swoją zdolność do rozwoju i produkcji wysokiej jakości modnych produktów. Uzyskuje to przez swoiste „Stetson DNA”, które zachowuje podstawowe cechy marki i odzwierciedla prawdziwe wartości amerykańskiego Zachodu: autentyczne, szczere, wysokiej jakości, wytrzymałe i indywidualne.

Stetson jest obecny w HatHouse.pl od kolekcji letniej 2014 roku. Oferujemy kaszkiety i kapelusze.

Byś mógł się cieszyć swoim Stetsonem,tak szybko jak to tylko jest możliwe, postaraliśmy się skrócić czas przesyłki do minimum. Każdy nasz produkt, w tym czapki i kapelusze marki Stetson są w naszym magazynie. Jesteśmy gotowi do wysyłki kaszkietu zaraz po otrzymaniu potwierdzenia z Twoim zamówieniem.

Przeczytaj też o Stetson na naszym Blogu

Z kolekcji jesień-zima 2015 przygotowaliśmy szereg nowości. Kapelusze filcowe, jak modele Rutheford, czy Clark VitaFelt są już dostępne na naszej stronie oraz w naszym sklepie na ulicy Mysiej 3 w Warszawie. Do tego kilka bardzo interesujących propozycji dla osób szukających dla siebie  kaszkietu. Hatteras Patchwork, Belfast Donegal, to tylko mała próbka tego co znajdziecie u nas. Na HatHouse.pl najciekawsze nakrycia głowy. Kapelusze i kaszkiety na jesienne i zimowe spacery.

Pamiętajcie też, że te nakrycia głowy są świetnym prezentem dla bliskich Wam osób. Masz pełen komfort, jako że kapelusz lub kaszkiet możesz zwrócić lub wymienić, w przypadku gdy nie trafiłeś z rozmiarem.

Zapraszamy

Odwiedź nasz nowy sklep nowy sklep 100% Stetson w Warszawie w centrum handlowym Mysia3.

© 2017 HatHouse.pl all rights reserved Regulamin