Szanowni Klienci w zwiazku z zawieszeniem działalności, sklep HatHouse.pl wstrzymuje sprzedaż do odwołania.

Kapelusze, Czapki marki Seeberger

Szukasz kapelusza, czapki dla siebie? Mamy go dla Ciebie!

Seeberger to tradycyjna marka założona w południowych Niemczech w 1890 roku. Od czterech pokoleń zapewnienia kobietom na całym świecie z wysokiej jakości i stylowe nakrycia głowy. Od początku swojego istnienia, firma stała się jednym z wiodących producentów czapek i kapeluszy w Europie. Wytwarza około 1,5 miliona sztuk produkcji własnej i we współpracy uznanymi partnerami rocznie. Eksportuje do 45 krajów na całym świecie. Marka jest co roku obecna na światowych targach mody w Mediolanie, Paryżu, Berlinie i Nowym Jorku.

Seeberger oznacza wyjątkową jakość produkcji i doskonałe materiały, dające kapeluszom maksimum żywotności. Kapelusze Seeberger są dla wszystkich tych, którzy chcą podkreślić swoją osobowość, charyzmę.

Seeberger jest obecny w HatHouse.pl od kolekcji letniej 2014 roku. Oferujemy kapelusze i czapki damskie tej firmy.

Twój komfort jest dla nas bardzo ważny. Postaraliśmy się skrócić do niezbędnego minimum czas  oczekiwania na kapelusz lub każde inne nakrycie głowy oferowane przez nasz sklep. Każda czapka, beret i inny produkt jest dostępny i gotowy do niezwłocznej wysyłki.

Kapelusze marki Seeberger są teraz dostępne również w naszym sklepie na ulicy Mysiej 3 w Warszawie. Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 - 20.00. W niedziele od 12.00 do 18.00. Serdecznie zapraszamy.

Sklep Internetowy HatHouse.pl

© 2017 HatHouse.pl all rights reserved Regulamin