Szanowni Klienci w zwiazku z zawieszeniem działalności, sklep HatHouse.pl wstrzymuje sprzedaż do odwołania.

Berety Laulhere dla Ciebie

Szukasz beretu z najwyższej półki? Mamy go dla Ciebie!

Lucien Laulhère założył firmę Laulhère 170 lat temu w Oloron-Sainte-Marie w rejonie Bearn we Francji. Zaczął od ręcznej produkcji tradycyjnych beretów znane dziś jako "beret baskijski". W XIX wieku beret stał się popularny w całym kraju, a następnie w głównych światowych stolicach. Stał się symbolem Francji na całym świecie.

Marka Laulhere to oryginalne produkty najwyższej jakości, jak każdy prezentowany u nas beret. Sklep internetowy (online) HatHouse.pl wybrał z kolekcji firmy te nakrycia głowy, które charakteryzują się stylem i uniwersalnością. W HatHouse.pl każdy dostępny beret pasuje do większości ubrań i stylów na jakie macie ochotę danego dnia. Beret Laulhere sprawi Wam wiele radości, wszędzie tam, gdzie go ze sobą zabierzecie. Dzięki zastosowanym materiałom i tradycji wykonania, będzie Wam służył przez długie lata.

Laulhere jest obecny w HatHouse.pl od maja 2014 roku

Berety, jak i inne nakrycia głowy proponowane przez HatHouse.pl są dostępne w naszym magazynie. Oznacza to, że wysyłamy nasze produkty niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia złożonego przez Ciebie zamówienia. Wszystko po to byś otrzymała swój beret tak szybko jak to tylko możliwe.

Berety marki Laulhere są teraz dostępne również w naszym sklepie na ulicy Mysiej 3 w Warszawie.
Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 - 20.00. W niedziele od 12.00 do 18.00.
Serdecznie zapraszamy.

HatHouse.pl

© 2017 HatHouse.pl all rights reserved Regulamin