Szanowni Klienci w zwiazku z zawieszeniem działalności, sklep HatHouse.pl wstrzymuje sprzedaż do odwołania.

W 1918 roku Jacques Spreiregen wraca z frontu i postanawia otworzyć kapeluszniczy biznes. Zaczyna od handlu beretami, które sprowadza z Francji do Wielkiej Brytanii.

Po dwudziestu latach, w roku 1938 pojawia się marka Kangol. Od tej pory będzie to znak rozpoznawczy wszystkich czapek i kapeluszy produkowanych przez Jacues’a Spreiregen’a.

Od tego też momentu pojawiają się nowe model czapek i kaszkietów, które podbijają serca najpierw samych Brytyjczyków, a w kolejnych latach Europejczyków i Amerykanów. Do dziś kultowym modelem Kangol pozostaje model kaszkietu 504.

Kangol mocno związany jest z przemysłem rozrywkowym, w tym przede wszystkim ze światem muzyki. Począwszy od Beatlesów, po Madonnę, LLCoolJ’a, by wymienić tylko tych najbardziej rozpoznawalnych.

Czapki Kangol od dłuższego czasu dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego HaHouse.pl. Różne style i fasony. Każdy znajdzie coś tu dla siebie.

30.09.2016 Mimo, że już jesień, mamy powrót lata. Słońce rozgrzewa i temperatura powietrza przekracza 20 stopni. Ale to tylko po południu. Wcześnie rano i wieczorem jest nieco chłodniej. Przy takiej aurze najlepiej sprawdzają się czapki Kangol. Marka bardzo popularna wśród młodzieży, ma swej ofercie kaszkiety i czapki w sam raz na taką porę roku. Dla tych wszystkich którzy czują się dobrze w kapeluszach, polecamy modele Wool Mowbray i Player. Jeden i drugi kapelusz świetnie pasuje właśnie w taką pogodę. Noście się modnie!

Zapraszamy

Zespół HatHouse.pl

© 2017 HatHouse.pl all rights reserved Regulamin