Szanowni Klienci w zwiazku z zawieszeniem działalności, sklep HatHouse.pl wstrzymuje sprzedaż do odwołania.

Czapki Damskie

Szukasz czapki dla siebie? Mamy ją dla Ciebie!

W sklepie HatHouse.pl mamy dla Ciebie szeroki wybór czapek. Modne, kolorowe, wykonane z najlepszych materiałów. Taka jest każda nasza damska czapka. Sklep internetowy (online) to takie marki jak KuSan, Bedacht, Seeberger i wiele innych. Każda z nich produkuje najwyższej jakości trwałe czapki damskie z najlepszych materiałów. I te niezwykle kolorowe, i te w spokojnych barwach. Będą Cię cieszyć przez bardzo długi czas. Tak jak lubisz.  

Czapki damskie na zimę to nie tylko ochrona przed zimnem, czy wiatrem. To też świetna okazja, by nadać nowy niepowtarzalny charakter swojemu ubiorowi. Czapka z pomponem, czy też czapka typu „floppy”, kolorowa lub jednolita. Możesz wybrać dla siebie taką jaką lubisz.

Styl, moda, najwyższa jakość to cechuje nakrycia głowy jakie trafiają do nas do sklepu. Tak, jak każda przedstawiana u nas czapka. Sklep online HatHouse.pl przedstawia czapki damskie funkcjonalne i wygodne. Oferujemy produkty, które będą pasować do wielu codziennych ubrań. Drobna zmiana, nałożenie interesującej czapki sprawi, że zaczniecie odczuwać jeszcze większą przyjemność z atrakcyjnego noszenia się.

W HatHouse.pl tak rozwijamy i ulepszamy nasz sklep, by dokonywanie przez Ciebie zakupów było jak najprostsze. Chcemy byś czuł pełną wygodę podczas śledzenia naszej oferty. Byś mógł skupić się na wyborze najciekawszej dla siebie czapki. Możesz już teraz zrezygnować z chodzenia po wielkich centrach handlowych. Zrezygnować z hałasu i tłumów spacerowiczów. Zaoszczędzony czas na stanie w korkach, wykorzystaj tak jak lubisz. Tu i teraz możesz zrobić zakupu nakryć głowy, jak czapki damskie.

Co ważne, każde nakrycie głowy, które znajdziecie na HatHouse.pl jest gotowe do natychmiastowej wysyłki. Każda czapka jest dostępna zgodnie z podaną numeracją.

W HatHouse.pl twój komfort, wygoda i poczucie bezpieczeństwa są dla nas najważniejsze. Wszystkie dane naszej firmy znajdziesz w regulaminie. Możesz nam zaufać!

23.09.2016 I już jesień ! Niezwykle słoneczne, ostatnie dni lata tego roku nie zapowiadały nagłego ochłodzenia. Z dnia na dzień przypomnieliśmy sobie o czapkach. Poranki i wieczory na tyle już zimnie, że czapki włóż. Jeszcze te lżejsze, z cieńszej bawełny, ale najlepiej już na uszy. I tak do kolejnych ciepłych promieni słońca. Które, miejmy nadzieję już w marcu.  


HatHouse.pl


Czapka Czapka Beżowa KuSan
Czapka Beżowa KuSan
129.00 PLN 169.00 PLN
Czapka Czapka Biała KuSan
Czapka Biała KuSan
129.00 PLN 169.00 PLN
Czapka Czapka z pomponem Szara Kusan
Czapka z pomponem Szara Kusan
99.00 PLN 147.00 PLN
Czapka Czapka z pomponem Różowa Kusan
Czapka z pomponem Różowa Kusan
99.00 PLN 147.00 PLN
Czapka Czapka z pomponem Czerwona Kusan
Czapka z pomponem Czerwona Kusan
99.00 PLN 147.00 PLN
Czapka Czapka "Floppy" Czerwona KuSan
Czapka "Floppy" Czerwona KuSan
99.00 PLN 147.00 PLN
Czapka Czapka Żółta KuSan
Czapka Żółta KuSan
99.00 PLN 149.00 PLN
Czapka Czapka z kwiatkiem Czarna KuSan
Czapka z kwiatkiem Czarna KuSan
109.00 PLN 158.00 PLN
Czapka Czapka Czerwona KuSan
Czapka Czerwona KuSan
99.00 PLN 128.00 PLN
Czapka Czapka "Floppy" Czerwona Ażurowa
Czapka "Floppy" Czerwona Ażurowa
99.00 PLN 128.00 PLN
© 2017 HatHouse.pl all rights reserved Regulamin