Szanowni Klienci w zwiazku z zawieszeniem działalności, sklep HatHouse.pl wstrzymuje sprzedaż do odwołania.

Szukasz czapki, kapelusza dla siebie? Mamy go dla Ciebie!

Pierwsze kapelusze i kaszkiety Chillouts pojawiły się w 2003 roku. Od tego momentu czapki i inne nakrycia głowy tej marki podbijają Niemcy. Z roku na rok firma rozszerza swoją ofertę. Dzisiaj Chillouts oferuje szeroką kolekcję kapeluszy i kaszkietów w całej Europie.

Oferta Chillouts to modne zimowe czapki dla młodzieży. A także letnie kapelusze i kaszkiety w przystępnej cenie. Najnowsza letnia kolekcja firmy kierowana jest do ludzi czujących się młodo. Do ludzi chcących przeżyć cudowne wakacje w dobrym towarzystwie.

Letnie kapelusze nie tylko chronią przed słońcem, ale też nadają intersujący styl. Większość kapeluszy i kaszkietów oferowana jest w rozmiarach uniwersalnych, pasujących do wszystkich rozmiarów, tak by czuć pełny komfort ze stylowego noszenia się w nich. Noszenia się w ciepłe letnie dni. Gdziekolwiek jesteście. Na plaży, czy w klubie.

W sklepie internetowym HatHouse.pl wybraliśmy najciekawsze modele z najnowszej kolekcji marki Chillouts. Niezwykle urokliwe lekkie damskie kapelusze, jak na przykład model Barbados czy Lisboa. Dostępne w dwóch kolorach. Dla Panów oferujemy modne kaszkiety i czapki na każdą okazję. Do klubu na dyskotekę polecamy kaszkiet Biarritz. Zaś na wycieczkę czapkę Dublin.

Na HatHouse.pl przesyłka i zwroty są gratis!

Serdecznie zapraszamy

Zespół HatHouse.pl

Brak produktów w wybranej kategorii

© 2017 HatHouse.pl all rights reserved Regulamin