Szanowni Klienci w zwiazku z zawieszeniem działalności, sklep HatHouse.pl wstrzymuje sprzedaż do odwołania.
_kusan 2013 0539 z logo

 

KuSan to nieduża brytyjska firma, która zdążyła już podbić serca wyspiarzy. Sukces na rodzimym rynku skłonił jej właścicieli do rozszerzenia swojej oferty na całą Europę. Czapki tej marki prezentowane są na szeregu pokazach i targach mody w takich miastach jak Londyn, Berlin, czy Paryż.

 

kusan 2013 0115

Sklep internetowy HatHouse.pl jako jedyny oferuje czapki i nauszniki KuSan na polskim rynku. Za wyborem tej firmy przemawia żywa i radosna kolorystyka czapek  oraz wysoka jakość ich wykonania. Są to ciepłe wełniane czapki, które w niektórych modelach, dodatkowo podszyte są ocieplaczem z polara. Czapki z pomponem lub tzw. „floppy”, czyli czapki dłuższe, opadające płasko z tyłu głowy. Bogactwo kolorów i stylów w ofercie KuSan w naszym sklepie na pewno zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta.
Dodajmy jeszcze tylko, że do produkcji tych czapek wykorzystywana jest wysokiej jakości wełna z owiec pasących się w Nowej Zelandii.

kusan 2013 0128

Spośród wielu atrakcyjnych firm z branży, to co jeszcze zdecydowało o nawiązaniu współpracy z marką KuSan i chęć zaoferowania jej produktów w naszym kraju to fakt, iż jej właściciele przywiązują szczególną uwagę do tego w jakich warunkach szyte są nakrycia głowy w fabrykach. Kupując czapki KuSan mamy pewność, że do ich produkcji w Nepalu nie są wykorzystywane dzieci, a pracownicy pracują w godziwych warunkach.

 

 

Cała oferta KuSan na naszym sklepie.

Zapraszamy

Zespół HatHouse.pl

© 2017 HatHouse.pl all rights reserved Regulamin