Szanowni Klienci w zwiazku z zawieszeniem działalności, sklep HatHouse.pl wstrzymuje sprzedaż do odwołania.

Czapki marki Bedacht

Bedacht to niezwykle kobiece czapki na zimę. Cudownie kolorowe czapki, wyprodukowane z najnowszych materiałów.

Siłą marki Bedacht jest umiejętność łączenia nowych materiałów i kolorów, w sposób tworzący niesamowite efekty. Każda czapka, czy kapelusz tej marki to eksplozja radości.

Bedacht z sukcesem sprzedaj swoje produkty na całym świecie od kilkunastu lat. Czapki tej marki produkowane są we Włoszech.

Sklep internetowy (online) HatHouse.pl wybrał dla Ciebie najciekawsze czapki z najnowszej kolekcji Bedacht. Tak byś mógł cieszyć się wspaniałymi kolorami w każdy jesienny lub zimowy dzień. Gdziekolwiek jesteś, z kimkolwiek spędzasz ten czas. Ta czapka sprawi Ci dużo przyjemności.

Każda prezentowana czapka w sklepie HatHouse.pl jest dostępna i gotowa do natychmiastowej wysyłki.

05.10.2016 Definitywnie nastała jesień. Piękne, ciepłe, słoneczne dni września odpływają w niepamięć. Przyszły dni chłodniejsze i dżdżyste, jak przystało na tą porę roku. Czas, by zadbać o nasz komfort i ciepło, bo oczywiście nie rezygnujemy z możliwości skorzystania ze świeżego powietrza. I choć do przymrozków jeszcze daleko warto, by przywdziać coś na głowę. Szczególnie w czasie porannej drogi do pracy lub też na zajęcia. I tu warto postawić sobie poprzeczkę o poziom wyżej i postarać się, by było to coś wyjątkowego. Czapka, ale nie zwykła do jakich się już przyzwyczailiśmy. Czapka wyjątkowa, kolorowa, radosna. Ale i ciepła zarazem. Takie są właśnie nakrycia głowy Bedacht. Odkryj je dla siebie w naszym sklepie online.


© 2017 HatHouse.pl all rights reserved Regulamin